Tour de 95

Účastníci Tour de 97 - 1

Tomáš 95Jura C.

Pracoval v Třineckých železárnách v třísměnnem provozu, jako předák Konti 1. Koncem roku 2011 odešel do zaslouženého důchodu. V roce 1997 měl 42 let a na svůj věk podával neskutečný výkon, nehledě na to, že začal teprve před pár lety jezdit na kole delší trasy! Byl hlavním organizátorem Dolomitů, bez něho by se tato výprava neuskutečnila.

 


Sillian
Toblach
Missurina
Auronzo
Cortina
Langarone
Vittorio
Venéto
Treviso
Benátky
Cortina
Innichen
Sillian
Praha
Karlštejn
Slapy
Prčice
Sudoměřice
Mladá
Vožice
Pelhřimov
Roštejn
Telč
Vranov
Moravské
Budějovice
Kuřim
Blansko
Macocha
Jedovnice
Drahany
Prostějov
Troubky
Přerov
Bystřice
pod
Hostýnem
Bystřička
Rožnov
pod
Radhoštěm
Frenštát
pod
Radhoštěm
Frýdek-
-Místek
Baška
Třinec

Levá fotografie 95


Maro 95Šimon

Taky pracuje na Konti v TŽ. Díky němu máme organizovány přestávky na posilněnou. Vždy když dostane hlad... Díky ohromnému točivému momentu jeho nohou, pohrdl sedmi převody a jezdí jen na trojkolečko. Ke konci výpravy už jen na dvojkolečko (jedno kolečko nevydrželo a prasklo).


Dušan 95Jirka

Předem se omlouvám všem účastníkům, to co o nich napíši je jen moje verze pravdy a nemusí se shodovat s Vaší verzí. Tak jsem to viděl já a už je to nějaký pátek, co jsme to spolu jeli, tak ať mi prominou moje nepřesnosti. Bude-li se vám to zamlouvat, tak prosím o kontakt můj mail je filetak42@seznam.cz a můžeme to probrat na schůzi u Buriana. Těším se na vás.

 

Jano (Bajvuz)

bajvuz97Jan Nováček toho času skoro třicátník jel velice klidně a taky byl plně naložen. Při prudším stoupání sesedl z kola a šlapal pěšky za zvuku puštěného rádia, které měl připevněné na říditkách. Pracuje v TŽ u dopravy, v mládí byl vynikajíci fotbalista a já se pamatuji na společné zápasy. Na jeho bleskurychlé kličky nikdo neměl.

 

Další strana